Jdi na obsah Jdi na menu
 


Emotional RED VINYL

Nadešel čas, kdy představuji asi nejvzácnější vinyl ze svojí Falcosbírky ;-) Vzácnost se snad ani nedá vyjádřit.. Je to Emotional RED VINYL, ještě přesněji červená průhledná deska, na které je Falcovo album Emotional. Od RED VINYLU alba Falco 3 se tedy odlišuje svou zjevnou průhledností. Falco 3 je červené neprůhledně :-)

RED vydání Emotionalu je světovou raritou a osobně neznám nikoho, kdo tenhle klenot asijské provenience vlastní ;-) Známka o původu je vidět hned na přední straně obalu, kde je umístěn viditelný žlutý sticker, který nedává důvod k žádným pochybám o původu desky. Nádhernou červenou desku plnou emocí doprovází do hlavního obalu vložený papír s texty k písničkám a s informací o udělení licence k tomuto vydání. Ve středu desky se točí obrázek Falca v nejlepších letech, prostě nádhera. Tomuhle Falcovi neodolají zřejmě naše fanynky ;-)

Mnoho fanoušků ani neví, že tahle nádherná deska existuje. Když se řekne RED VINYL, každý má na mysli jaksi automaticky album Falco 3. Ale není samo. A to je dobře ;-) Pokochejte se také, takovou nádheru stojí za to vidět! Označuji prostě TOP RARE!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář