Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rock me Amadeus CLEAR

Vzácný a neméně nádherný maxisingl Rock me Amadeus, tzv. CLEAR Vinyl. Deska je báječně průhledná a když hraje na gramofonu, ani není poznat, na kterou stranu se otáčí ;-) Nádherná a zajímavá deska, která nemůže v žádné pořádné Falcosbírce chybět!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Další kousky?! :-)

(Europa, 30. 1. 2011 16:55)

Tak to teda nevím co bys ještě mohl dalšího vytáhnout...leda desku s Falcovo podpisem :-D

Re: Další kousky?! :-)

(Josef Falkenflug, 31. 1. 2011 11:28)

Ještě je co vytáhnout, hned dnes nějakou perlu přidám ;-) Ale deska s Falcovým originálním podpisem to zřejmě nikdy nebude, protože u autogramů mám přísná kritéria = musí mi to osobnost podepsat přímo před mýma očima, což je v případě Falca nemožné. Jinak to klidně může být padělek - a za ty já kopu peněz nevysolím, takovéhle věci nejsou právě za babku :-D

Deska s podpisem

(Europa, 31. 1. 2011 18:54)

No,já právě vím,že ty tu věc chceš mít podepsanou přímo před očima,což se v tomto případě nestane. Takže,už vím jakou desku mít určo nebudeš,tu s tim podpisem :D No znám jednu osobu,co za (podle mě) padělaný Falcův podpis už nevím na čem,platila miliony....:-D

Průhledné desky

(Josef Falkenflug, 19. 1. 2011 21:15)

Já ale taky jinou Falcovu průhlednou desku neznám :-D Nebo aspoň nemám. Počkej ale, co ještě schovávám za vzácné podpultovky ;-)

;-)

(Europa, 18. 1. 2011 16:05)

Tak to je opravdu pecka! Velmi zajímavě vypadá a ani jsem netušila,že Falco průhledné desky má...já znám jen od Depešáků :-D Inu,co dodat...všechny nás s deskami předběhneš ;-)