Jdi na obsah Jdi na menu
 


Titanic - The Mixes (PROMO)

Dvojdeska Titanic - The Mixes je kouskem do Falcosbírky opravdových gurmánů. Tahle edice nikdy nešla do prodeje, jedná se o dárkové promovydání od EMI Electrola GmbH z roku 1992, které bylo určeno jejím obchodním partnerům, samozřejmě jako neprodejný vzorek. Obsahuje sedm úžasných mixů Falcova songu Titanic, z nichž většina ani jinak nevyšla, natož na CD! Proto je tenhle double pack tak cenný. Nejlépe to vystihuje nápis na přední straně obalu DOUBLE - MAXI - SET / 7 NEW MIXES. Na zadní straně obalu upozorňuje na ojedinělost desky ještě nápis FOR PROMOTION ONLY! Některé mixy jsou hooodně taneční, což dokazuje také doplňující informace na každém vinylu STRICTLY DANCE. Na mixech se podíleli lidi z L. A. či New Yorku, z těch evropských z Belgie.

Další bombou je také to, že se mi podařilo tuhle raritu sehnat dokonce s dopisem ze Sales Marketingu Electroly. V něm se dozvíme něco o nasazení songu do hitparád, o vysílání v TV a o článcích v tisku, jako např. ME/Sounds či PLAYBOY. V dopise také upozorňují na blížící se vydání alba Nachtflug. To nejlepší přichází na závěr, ani si to nedovolím přeložit, to se prostě musí přečíst v originálním znění ;-)

 

Und als kleines Schmankerl für Sie anbei eine Doppel-Vynil-Maxi mit insgesamt 7 verschiedenen Mixen von TITANIC, die nur in limitierter Auflage gepresst wurde und nicht in den Verkauf kommen wird.

Vielleicht gehört diese Special-Promo-Maxi schon in Kürze zu den gesuchten Raritäten?!

Viel Spass beim Anhören!

Nádhera, co říkáte ;-) A naprosto dokonalý odhad o raritě. Dnes se o tenhle double maxi set perou Falcovi fanoušci po celém světě :-) Samozřejmě jsem veeelice rád, že mohu tahle dvojčátka konečně přivítat ve své Falcosbírce. Událost je o to stylovější, že právě letos uplynulo 100 let od potopení lodi Titanic.. Čili takový dárek je prostě a jednoduše na místě ;-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Paráda :-)

(Europa, 16. 4. 2012 18:20)

Tak to je WUNDERBAR :-) To se opravdu sešlo! 100 let výročí a ještě k tomu takováto perla!! Mám velkou radost,že konečně mohu lépe vidět,jak tato rarita vypadá 8-) 7 mixů na jednu písničku takhle pohromadě...to snad ani u jiné desky není,ne?

Re: Paráda :-)

(Josef Falkenflug, 18. 4. 2012 11:11)

To je MAXI-WUNDERBAR :-) Taky tihle kluci titanicovský nebyli za babku. A ještě ten dopis k tomu, mňam! Před pár lety mi na burze během Falcoparty v Rakousku nabízeli jednu desku, že druhou nemají. Byla to zajímavá nabídka za slušný peníz, ale přece se nemůžu o tu druhou desku ošidit :-D Tak jsem si počkal - a dočkal jsem se ;-) Také nevím o jiné desce, kde by měl Falco 7 mixů. Je to prostě BOMBAAA :-)