Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vienna Girls WHITE ENG

Další z královen Falcových desek se jmenuje Vienna Girls WHITE Vinyl. Deska je celá bílá, což je nevídané. Tahle limitovaná edice je MADE IN ENGLAND, kde vyšla v nákladu 10 000 kusů. Než vyšla běžná deska, vyšla tahle limitovaná edice v bílém. To ale není jediná zvláštnost téhle krásné desky. Má v uvozovkách výrobní vadu, na jedné straně chybí etiketa, což je sběratelský unikát! Na jedné straně tedy vidíte, že jsou tam písničky Vienna Girls a America, ale dokud si desku neposlechnete z obou stran, tak nezjistíte, co je na druhé straně. Roztomilé, že? ;-) Tohoto kousku si samozřejmě velmi cením, je to totiž jeden z TOP RARE Meisterstücků v mojí Falcosbírce!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Teda já padám :-)

(Europa, 1. 2. 2011 15:36)

Toto je opravdový unikát zvlášť i díky té etiketě ;-) jen tak se zeptám,u nás v ČR není možné zakoupit v dnešní době desku s Falcem? Klidně i drahé :-)

Re: Teda já padám :-)

(Josef Falkenflug, 1. 2. 2011 17:43)

Možné to je, třeba u mě ;-) Určitě najdu i nějaké kousky víckrát. A ani nemusí být zrovna megadrahé. Ale tuhle bílou mám bohužel jen jednu. Můžu poslat třeba seznam na mejlík - třeba navíc i těch, které by se daly někde u "překupníků" :-D sehnat.

Desky v našich obchodech

(Josef Falkenflug, 2. 2. 2011 10:20)

Jinak abych ještě dokončil tu odpověď. U nás obecně moc obchodů s deskami není. A když už nějaký najdeš, mají tam spíš Káju Gotta či Hanku Zagorovou.. Falco je opravdu výjimkou.